AUTORYZOWANY PARTNER HANDLOWY

...

JAKOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ, DOŚWIADCZENIE

Grupa Bosch Thermotechnik GmbH, do której należy marka Buderus, to największy producent systemów grzewczych w Europie z siecią dystrybucyjną na całym świecie. Buderus to marka gwarantująca jakość, trwałość, niezawodność i doświadczenie.

Buderus zapewnia kompleksową ofertę systemów grzewczych o mocy od 2,5 kW do 1 850 kW: stojące, wiszące, konwencjonalne i kondensacyjne kotły grzewcze na olej oraz gaz, podgrzewacze przepływowe dużej mocy, klimatyzację, rekuperację oraz systemy wykorzystujące energię odnawialną: kolektory słoneczne i pompy ciepła.

Buderus jest wiodącym na świecie producentem niezawodnych i wysoce efektywnych rozwiązań systemowych w branży grzewczej. Markę wyróżnia wszechstronna oferta, różnorodność produktów oraz bogate doświadczenie, jak również dążenie do wyznaczania nowych standardów w branży. Przykładem mogą być urządzenia Buderus, w których zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania w technice grzewczej.

Klienci cenią markę Buderus przede wszystkim za wysoką jakość produktów oraz możliwość ich łączenia w kompleksowe rozwiązania systemowe.

Dzięki długiej tradycji i konsekwentnym działaniom rozwojowym Buderus zyskał status eksperta w dziedzinie wytwarzania, przechowywania i dystrybucji energii cieplnej.

Buderus ma oddziały handlowe w całej Polsce. System sprzedaży opiera się na sieci Autoryzowanych Partnerów Handlowych i zapewnia kompleksową obsługę techniczną w zakresie wykonawstwa instalacji, montażu urządzeń i obsługi serwisowej. Autoryzowane firmy są systematycznie szkolone przez doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów, zarówno w zakresie sprzedaży, jak i serwisu oraz instalacji urządzeń grzewczych.

Zobacz więcej

Zobacz nasze produkty

BUDERUS TOP PARTNER

Buderus jeszcze bliżej klientów

Celem programu Top Partner Buderus jest zapewnienie jednolitych standardów profesjonalnej obsługi na terenie całej Polski, jak najbliżej miejsca zamieszkania klienta.

W punktach Top Partner Buderus klient może przekonać się jak trwałe, oszczędne w eksploatacji i jednocześnie przyjazne dla użytkownika są systemy grzewcze Buderus.

Top Partnerzy Buderus są lokalnymi dystrybutorami produktów marki Buderus. Specjalnie dla nich Buderus opracował program szkoleń uwzględniający potrzeby użytkowników końcowych oraz specyfikę pracy instalatorów.

Top Partner to program skierowany do firm pragnących stać się ambasadorem marki Buderus, która od pokoleń jest gwarancją jakości i konsekwentnego rozwoju technologicznego urządzeń grzewczych. Prowadząc własną firmę w oparciu o profesjonalny punkt techniczno-handlowy, Top Partner uzyskuje bezpośrednie wsparcie producenta, stając się lokalnym dystrybutorem produktów i uniwersalnych wartości, wypracowanych przez zespół pracowników Buderus. Poprzez wspólny rozwój umacniamy na rynku pozycję firmy Top Partnera oraz markę Buderus.

Punkty Top Partner oferują:

  • profesjonalne doradztwo techniczne
  • możliwość wykonania dokumentacji technicznych oraz analiz ekonomicznych,
  • sprzedaż kompleksowych systemów grzewczych powiązaną z wykonawstwem,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń.

Aktualności

...

Logavent HRV156 K

 Nowości
Buderus wprowadza na rynek Logavent HRV156 K – kompaktowy centralny system wentylacji domowej, […]
...

Logavent – program doborowy do rekuperacji

 Porady
Logavent to intuicyjne narzędzie online, które pozwala na sprawny dobór rekuperatora oraz kanałów […]
...

Dofinansowanie 5000 zł do pomp ciepła Buderus

 Aktualne promocje
Planujesz zakup pompy ciepła? Wybierz Buderus i skorzystaj z przysługującego Ci rabatu oraz […]

Program Czyste Powietrze

Chcesz wymienić stary kocioł grzewczy na nowy? Czy wiesz, że możesz otrzymać dofinansowanie i/lub pożyczkę na ten cel?

Złóż wniosek w ramach Programu Czyste Powietrze i przekonaj się, że warto.

Sprawdź jak działa Program. To nie jest trudne.

referencje

Serwis

kontakt

Centrum Technik Grzewczych Komarpol J.Komar Sp. j.
Al.Gen.Andersa 14
43-300
Bielsko-Biała
+48 33 816 28 48
+ 48 600 021 132
sprzedaz@komarpol.pl
Pn - Pt: 7:00- 16:30
Sob: nieczynne

Napisz do nas

    * pole wymagane


    x