Kotły C.O.

Piece C.O. są bardzo ważnym elementem każdego domu rodzinnego, ale także warsztatów pracy, budynków komunalnych i innych budowli. To dzięki nim funkcjonowanie w tych budynkach jest możliwe nawet podczas największych mrozów. Piece centralnego ogrzewania nie są wydatkiem tanim. Cena przeciętnego kotła waha się od kilkuset złotych do nawet kilkunastu tysięcy złotych.

Branża kotłów centralnego ogrzewania jest bardzo konkurencyjna. Przez ostatnie kilkanaście lat przeżywała gwałtowny rozwój.

Wybór kotłów jest naprawdę ogromny. Mamy do wyboru piece zasilane paliwami stałymi, takimi jak węgiel, miał, ekogroszek oraz zasilane paliwami płynnymi: gazem ziemnym oraz gazem płynnym. Każdy powyższy piec posiada swoje wady i zalety. Każdy z nich posiada szereg charakterystyk takich jak moc, sprawność, które pozwalają dobrać odpowiedni rodzaj oraz wielkość pieca do wymagań i potrzeb każdego użytkownika. Kotły C.O. są zasilane różnym rodzajem paliwa, które determinuje koszty codziennej eksploatacji oraz wygodę ich użytkowania. Różne rodzaje paliwa wymagają różnych instalacji oraz różnego poziomu opieki oraz stosowanych zabezpieczeń.

W związku z rosnącymi wymaganiami i regulacjami unijnymi dotyczącymi zanieczyszczenia środowiska, piece centralnego ogrzewania są wyposażone w coraz to bardziej ekologiczne  rozwiązania. Jednak nadal można zauważyć znaczne różnice w piecach zasilanych różnymi rodzajami paliwa. Dodatkowe elementy takie jak automatyczna regulacja temperatury czy podajniki automatyczne znacznie wpływają na wygodę ich obsługi. Piec C.O. to poważna inwestycja, dlatego jego zakup musi być bardzo dobrze przemyślany. Dobranie odpowiedniego pieca do danej kubatury budynku, liczby osób zamieszkujących dany budynek, zapotrzebowania mieszkańców na ciepłą wodę użytkową, pozwala na podniesienie komfortu życia w takim mieszkaniu czy domu, a także powoduje znaczne obniżenie kosztów eksploatacyjnych związanych z ogrzewaniem budynku.

Zapraszamy więc do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą dzięki której wybierzecie Państwo piec centralnego ogrzewania dostosowany do indywidualnych potrzeb i wymagań.

kotły co

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego!Pompa Ciepła Buderus

Pompa ciepła Logatherm WPT

 indeks

 

 


 

 

 


Szukaj produktów

Bezpłatna wycena

...

Polecamy

Kontakt

Al.Gen.Andersa 14

43-316 Bielsko-Biała

tel/fax +48 33 816 28 48

tel +48 33 821 02 42

Czynne:

Pn - Pt: 7:00-17:00

Sobota: 7:00-13:00

Biuro

biuro@komarpol.pl

Zapytania ofertowe, cenowe:

jerzy.komar@komarpol.pl

handlowy@komarpol.pl

sprzedaz@komarpol.pl
 

Doradcy techniczni

tel. 602 556 536
tel. 519 178 038

Dział handlowy

tel. 600 021 132

handlowy@komarpol.pl

Opieka klienta, wyceny, Program Ograniczenia Niskiej Emisji

tel. 793 545 000

 

 

raty

Sprzedaż również  na raty!!

Bardzo korzystne warunki!

Credit Agricole

Kredyt 6% w skali roku  na materiały, przyłącza, modernizację instalacji i kotłowni.