Przejdź do treści

Komarpol

Komarpol – instalacje sanitarne, gazowe i grzewcze

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Komarpol z Bielska-Białej. Specjalizujemy się w sprzedaży kotłów gazowych, olejowych oraz na paliwa stałe cały czas rozbudowując naszą ofertę w tym zakresie. Podejmujemy się wykonania instalacji sanitarnych, gazowych oraz grzewczych. Proponujemy zakup wysokiej jakości produktów, które posiadają dopuszczenia, atesty i certyfikaty. Posiadamy autoryzację z zakresu handlu, montażu, uruchomienia, regulacji oraz obsługi serwisowej urządzeń.

Przygotowaliśmy ciekawą ofertę usług z zakresu techniki grzewczej. Zajmujemy się montażem systemów centralnego ogrzewania. Oferujemy różnego typu piece, w tym kotły węglowe, kotły gazowe oraz wiele innych. Podejmujemy się również montażu odnawialnych źródeł energii jakimi są pompy ciepła. Instalujemy ponadto systemy korzystające z odnawialnych źródeł energii, w tym pompy ciepła i kolektory słoneczne. Dzięki wykorzystywanej energii słonecznej oszczędzają Państwo pieniądze i chronią zasoby naturalne.

Ciekawa jest również nasza oferta z zakresu wentylacji. Dysponujemy nowoczesnymi rekuperatorami, czyli energooszczędnymi centralami wentylacyjnymi dla budynków. Z myślą o potrzebach gospodarstwach domowych w naszej ofercie pojawiły się też wysokiej jakości odkurzacze centralne oraz szereg innych urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o produktach, które umieszczone są na odpowiednich zakładkach.

 

Call Now Button