Przejdź do treści

Komarpol

Jako firma Komarpol od ponad czterdziestu lat z powodzeniem działamy na rynku instalacyjnym innowacyjnych i kompleksowych systemów grzewczych. Podczas trwania naszej działalności zdołaliśmy wykonać tysiące inwestycji w Polsce i za granicą. Działania naszej firmy w Bielsku-Białej obejmują:

  • modernizacje kotłowni,
  • składanie wniosków w
  • uzyskiwaniu dotacji,
  • montaż pomp ciepła,
  • montaż kompletnych instalacji grzewczych w nowych budynkach,
  • działalność jako hurtownia materiałów grzewczych i instalacyjnych.
Od 1980 roku działamy w zakresie instalacji grzewczych, sanitarnych i gazowych. Specjalizujemy się w kotłowniach nowych i modernizowanych, wyposażonych w pompy ciepła do CO, CWU i chłodzenia, kotły gazowe, elektryczne, peletowe, węglowe współpracujące z solarami lub innymi źródłami ciepła, obsługującymi instalacje grzewcze płaszczyznowe, grzejnikowe, nadmuchowe i mieszane. Wykonujemy również instalacje mechaniczne, (rekuperacje), WOD KAN gaz, CO i przemysłowe. Naszą misją jest stosowanie sprawdzonych technologii i rozwiązań służących w eksploatacji na dekady i realizowanie oczekiwań klientów. Wprowadzamy nowe technologie w dziedzinie technik grzewczych. Współpracujemy z najlepszymi producentami zapewniającymi najwyższy światowy poziom technologiczny. Proponujemy czyste i tanie ciepło. Do każdej kotłowni podchodzimy indywidualnie dobierając urządzenia dopasowane na miarę i potrzeby indywidualne klientów. Od 32 lat czerpiemy doświadczenie w montażu pomp ciepła powietrze woda firmy ROTEX produkcji niemieckiej, obecnie DAIKIN, pompy gruntowe i splitowe firmy BUDERUS a od paru lat również monobloki HEWALEX, BUDERUS, DAIKIN, DE DIETRICH, PANASONIC. Dostarczamy rzetelnych informacji i pomoc w wyborze najprzydatniejszego rozwiązania, uwzględniając uzyskania najniższych kosztów eksploatacyjnych

Komarpol z Bielska-Białej współpracuje z czołowymi producentami najlepszych marek materiałów i urządzeń grzewczych w Europie – Buderus, Defro, Daikin, Hewalex, Sas, Lazar, Kotłostal i Kominus. Składamy wnioski o dotacje – proponujemy dogodne formy finansowania w programach dotacyjnych takich jak Czyste Powietrze, Moje Ciepło, Ciepłe Mieszkanie oraz programy gminne – Czysta Emisja. Dobieramy precyzyjnie urządzenia grzewcze i instalacyjne dla każdego obiektu wraz z kompleksowym ich montażem – modernizujemy zarówno stare kotłownie, jak i zakładamy instalacje grzewcze w nowych budynkach.

Na terenie Bielska-Białej – w głównej siedzibie firmy – znajduje się hurtownia, w której mogą Państwo obejrzeć oraz nabyć kotły jedno, dwufunkcyjne z zasobnikiem lub pompy ciepła różnych producentów. Posiadamy również kompletny asortyment instalacyjny, w którego skład wchodzą grzejniki, zasobniki, rozdzielacze, układy pompowo-mieszające oraz wszelkiego typu armatura podłączeniowa wod.-kan., gaz,  c.o. i ogrzewanie podłogowe. 

Oprócz urządzeń grzewczych posiadamy rozbudowaną ofertę wkładów kominowych i kominów izolowanych. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu! Nasi wykwalifikowani specjaliści z Bielska-Białej służą pomocą i fachową poradą, rozwiewając wszelkie wątpliwości.

Call Now Button