Przejdź do treści

Komarpol

Kotły

Zaobserwowany w ostatnich latach wysyp domów jednorodzinnych wiąże się z rozwojem produkcji kotłów centralnego ogrzewania. Nasza firma Komarpol z siedzibą w Bielsku-Białej oferuje Państwu szeroki wybór kotłów grzewczych jako wyposażenia zarówno dla nowo budowanych domów rodzinnych, jak i modernizacji starszych kotłowni. Wybór odpowiedniego modelu jest jedną z trudniejszych decyzji, dlatego Komarpol służy fachową poradą na indywidualnej konsultacji. Rozmaitość dostępnych w naszej ofercie konstrukcji oraz szeroki zakres ich cen sprawiają, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Przed zakupem warto rozważyć, jaki kocioł najlepiej sprawdzi się w konkretnym budynku.

W pełnej ofercie firmy Komarpol z Bielska-Białej znajdą Państwo:

Oprócz wyżej wymienionych, na terenie Bielska-Białej posiadamy również kotły SAS, czyli wysokiej jakości piece c.o. na paliwa stałe i gazowe, które służą do ogrzewania budynków mieszkalnych oraz większych pomieszczeń gospodarczych. Komarpol współpracuje z czołowymi producentami najlepszych marek materiałów i urządzeń grzewczych w Europie – m.in. największym z nich i cenionym w całej Polsce Defro. W siedzibie naszej firmy (w Bielsku-Białej) znajduje się hurtownia, gdzie mogą Państwo obejrzeć, porównać oraz nabyć kotły jedno, dwufunkcyjne i z zasobnikami.

Wybór kotła grzewczego

W ofercie producentów urządzeń grzewczych pojawiają się różne modele kotłów – jednofunkcyjne, dwufunkcyjne i z zasobnikami. Wielu klientów zastanawia się, czym się one różnią i który byłby lepszym wyborem. Te rozwiązania posiadają zarówno zalety, jak i wady, dlatego wszystko zależy tylko i wyłącznie od naszych indywidualnych potrzeb. Podczas konsultacji podpowiemy, jakie urządzenie i o jakich parametrach zapewni komfort użytkowania i obniży rachunki. Zapraszamy do kontaktu!

Call Now Button