Przejdź do treści

Komarpol

Konfigurator pomp ciepła

Pompa ciepła – jaką powinniśmy dobrać?

Jeśli zastanawiasz się nad pompą ciepła, powinieneś dobrze się przygotować. Na co zwrócić uwagę? Co jest istotne? Skorzystaj z naszego formularza i dowiedz się, jaka pompa ciepła jest dedykowana dla Twojego domu lub mieszkania. Ty wypełniasz formularz, my podpowiadamy Ci, jaki rodzaj pompy ciepła będzie dla Ciebie dobry.

W ofercie posiadamy pompy ciepła marek BUDERUS, DAIKIN, VASTI.

WAŻNE!
Jeśli przy jakimś pytaniu masz wątpliwości, możesz wpisać je w UWAGACH. Pomożesz nam w ten sposób udoskonalić nasz formularz, by każdy w łatwy sposób mógł zweryfikować pompę ciepła dla siebie. Równocześnie jeśli nie wiesz, jak odpowiedzieć na wybrane pytania, możesz zostawić pola niezaznaczone/puste. Odezwie się wówczas do Ciebie po wysłaniu formularza nasz specjalista, by uzupełnić brakujące dane!

Zadzwoń teraz Napisz e-mail
  • Obliczanie strat ciepła z uwzględnieniem rodzaju budynku/domu, izolacji, okien (wybierz, jeśli nie wiesz ile węgla/opału zużywasz lub jeśli nie znasz dokładnych kosztów ogrzewania)Szacunek na podstawie zużycie paliwa w działającej już instalacji grzewczej (wybierz, jeśli znasz koszty ogrzewania swojego mieszkania/budynku)


   • TakNie


   • 40l/os – niskie zużycie60 l/os – standardowe zużycie80l/os – podwyższone zużycie100l/os – wysokie zużycie   • energia elektrycznaGAZ LPGgaz ziemnyolej opałowypelletbrykiet drzewnydrewno kawałkowewęgiel – ekogroszekwęgiel kamienny (nowoczesny piec)węgiel kamienny (stary piec)  • pasywnyniskoenergetycznez bardzo dobrą izolacjąz dobrą izolacjąz minimalną izolacją stary z tradycyjną izolacjąbudynek wybudowany po 1980 roku z minimalną izolacjąstarszy z minimalną izolacją  • grzejnikiogrzewanie podłogoweogrzewanie podłogowe i grzejniki  Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Technik Grzewczych Komarpol w celu obsługi zgłoszenia. Właścicielowi danych przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do poprawiania i aktualizowania danych. Podanie danych ma charakter dobrowolny.

  Call Now Button