Przejdź do treści

Komarpol

Kotły gazowe Daikin

Kotły gazowe Daikin – wybierz kocioł dopasowany do Twoich potrzeb

KOTŁY GAZOWE – DAIKIN

Wśród kotłów gazowych dostępnych w Centrum Technik Grzewczych Komarpol w Bielsku-Białej znajdziemy propozycje od marki DAIKIN, międzynarodowego producenta urządzeń grzewczych i chłodniczych. To kotły przeznaczone do budynków jedno- i wielorodzinnych. Kotły kondensacyjne zaprojektowane zostały przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii, by efektywnie wykorzystać je do ogrzewania domostw i ciepłej wody, przy równoczesnym zachowaniu trendów związanych z designem. Mamy więc rozwiązania nowoczesne, bezpieczne i efektowne.

Wśród proponowanych rozwiązań w naszym Centrum Technik Grzewczych dostępne są m.in. naścienne gazowe kotły kondensacyjne. Czym się charakteryzują?
– gazowy kocioł kondensacyjny przeznaczony tylko do ogrzewania lub do ogrzewania i wytwarzania ciepłej wody użytkowej
– klasa A efektywności energetycznej układu ogrzewania i ciepłej wody użytkowej
– kompatybilność z układem ogrzewania podłogowego i grzejnikami (można łączyć z istniejącą już instalacją)
– kompaktowy, zgrabny rozmiar

Dostępne są różne modele gazowego kotła kondensacyjnego w naszym salonie Komarpol w Bielsku-Białej:

5 modeli przeznaczonych do ogrzewania pomieszczeń z opcjonalnym układem ciepłej wody użytkowej, wyposażonym w oddzielny zbiornik – dostępne moce kotłów – 12, 18, 24, 28 oraz 35 KW
– 3 modele do ogrzewania pomieszczeń i ciepłej wody użytkowej (dwufukcyjnie) – dostępne moce kotłów – 24, 28, 35 KW

Zgrabnie w Twoim domu lub mieszkaniu

Gazowy kocioł kondensacyjny od Daikin określić należy urządzeniem zgrabnym – zajmuje raptem 0,06 m3, a jego wago to niespełna 30 kg. Niezależnie więc od umiejscowienia, kocioł wygląda nowocześnie i elegancko.

Nasz komentarz – Jerzy Komar, właściciel Technik Grzewczych Komarpol:
– Kotły kondensacyjne od marki Daikin to nowość na rynku w 2020 roku. I choć mogłoby wydać się, że znajdziemy wiele podobnych rozwiązań, w tym przypadku producentowi udało się zaskoczyć klientów. Elegancki design i nowoczesne rozwiązania techniczne dające świetne parametry pracy sprawiają, że to propozycja warta rozważenia. Jak w każdym przypadku, dostępne rozwiązania należy dopasować do swojego mieszkania lub domu. Zawsze powtarzamy, że nie cena, ale odpowiednie dopasowanie w przypadku urządzeń grzewczych są najważniejsze.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami:
tel.: +48 602-556-536
e-mail: jerzy.komar@komarpol.pl

Call Now Button