Przejdź do treści

Komarpol

Pompy ciepła – Szczyrk, Jaworze i okolice

Pompa ciepła to przyjazne środowisku urządzenie. Pobiera ona energię cieplną z określonego źródła, takiego jak grunt czy powietrze, a następnie przekształca ją w ciepło, które może być wykorzystane do ogrzewania domu lub dostarczania ciepłej wody. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi sprzedaży oraz montażu pomp ciepła. Urządzenia dostarczane przez naszą firmę doskonale nadają się zarówno do nowych budynków, jak i do tych potrzebujących termomodernizacji. W przypadku zdecydowania się na zamianę tradycyjnego systemu grzewczego na pompę ciepła pomagamy również w uzyskaniu dofinansowania.

Dobór i montaż pomp ciepła

Jak wspomnieliśmy, pompa ciepła może pobierać energię z gruntu, powietrza lub wody, zatem konieczne jest dobranie urządzenia pod parametry budynku bądź działki. Istotne jest też odpowiednie umiejscowienie pompy, tak aby mogła działać jak najbardziej efektywnie. Będąc profesjonalistami, uwzględniamy wszystkie te czynniki, jak również bierzemy pod uwagę możliwości finansowe klienta. Wycena montażu pompy ciepła jest zawsze indywidualna. Warto wspomnieć, że profesjonalna instalacja urządzenia zapewnia optymalną wydajność systemu i minimalizuje straty energii, a to z kolei przekłada się na oszczędności, a także korzyści dla środowiska. Warto przejść na stronę ekologicznych rozwiązań!

Komarpol zagwarantuje Państwu najwyższej jakości konsultacje, jak też usługi. Zajmujemy się sprzedażą i montażem pomp ciepła w Szczyrku, Buczkowicach, Wilkowicach, Porąbce, Kozach, Wilamowicach, Bestwinie, Jasienicy, Jaworzu oraz w Czechowicach-Dziedzicach.

Zadbaj o swój dom i wygodę

Myślisz o instalacji pompy w swoim domu?

Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami!

Call Now Button