Przejdź do treści

Komarpol

Pompy ciepła – Cieszyn i okolice

Pompy ciepła to ekologiczna alternatywa dla tradycyjnych sposobów ogrzewania i chłodzenia budynków mieszkalnych. Są przyjazne środowisku, ponieważ energię cieplną czerpią z gruntu lub powietrza. Następnie energia ta przetwarzana jest w ciepło, które ogrzewa wnętrza oraz przygotowuje ciepłą wodę użytkową – w zależności od modelu. Z racji tego, że pompy ciepła nie korzystają z dużej ilości prądu, obniżają koszty ogrzewania domu. Jeśli chodzi o wymianę konwencjonalnego źródła ciepła na pompę, mogą się Państwo ubiegać o dofinansowanie – nasza firma chętnie pomoże Wam w dopełnieniu wszelkich formalności! Działamy w powiecie cieszyńskim, a sprzedaż i montaż pomp ciepła oferujemy w: Hażlachu, Wiśle, Brennie, Ustroniu, Goleszowie, Skoczowie, Cieszynie, Dębowcu, Zebrzydowicach, Strumieniu i Chybie.

Rodzaje pomp ciepła

W swojej ofercie posiadamy pompy powietrzne, gruntowe i wodne. Jak nazwy wskazują, czerpią one energię z powietrza, gruntu lub wody. Każdy rodzaj wymaga jednak odpowiednich warunków działkowych, dlatego na wstępie konieczna jest analiza terenu. O wszystko zadbamy! Możemy zaproponować również hybrydowe pompy ciepła, które działają na dwóch źródłach energii (tradycyjnych i odnawialnych). To jednak nie wszystko. Rodzaj zasługujący na szczególną uwagę to woda-powietrze – instalacja (bez odwiertu!) możliwa jest wewnątrz i na zewnątrz budynku.

Instalacja urządzenia. Gwarantujemy profesjonalizm!

Montaż pompy ciepła jest uzależniony od rodzaju urządzenia. Możemy zagwarantować, że jako profesjonaliści zawsze uwzględniamy specyfikacje techniczne, a poza tym stosujemy się do potrzeb oraz możliwości klienta. Po uwzględnieniu rodzaju pompy ciepła może rozpocząć się montaż. Trwa on zazwyczaj kilka dni, ponieważ konieczne jest przygotowanie miejsca, w którym umieścimy urządzenie. W tym czasie wykonywane są również testy szczelności. Gwarantujemy wykonanie usługi montażu przez profesjonalny zespół, który dodatkowo odpowie na wszystkie pytania. Zatem jeśli szukają Państwo pomp ciepła w Cieszynie i okolicach, wybierzcie Komarpol!

Zadbaj o swój dom i wygodę

Myślisz o instalacji pompy w swoim domu?

Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami!

Call Now Button