Przejdź do treści

Komarpol

Montaż pomp ciepła w Żywcu i okolicach

Pompa ciepła pozyskuje ciepło z ziemi, wody lub powietrza, a następnie przekształca je w źródło energii cieplnej. Warto mieć świadomość, że tego typu sprzęt znacząco redukuje emisję gazów cieplarnianych. Oferowane przez Komarpol urządzenia obejmują: pompy powietrzne, gruntowe, wodne, hybrydowe oraz te typu powietrze-woda. Wycena montażu pompy ciepła jest zależna od jej rodzaju i zakresu prac gruntowych lub konstrukcyjnych. Warto również podkreślić, że istnieje możliwość uzyskania dofinansowania inwestycji w pompę ciepła – jest to rozwiązanie atrakcyjne zarówno dla gospodarstw domowych, jak i firm.

Instalacja pompy ciepła jest złożonym procesem, który musi być zrealizowany przez zespół specjalistów. Dlatego jeśli szukają Państwo sprawdzonej ekipy z zakresu tego typu urządzeń w powiecie Żywieckim, to wybierzcie naszą firmę! Zapewniamy kompleksowe usługi, od wyceny i konsultacji, przez formalności, aż do montażu pomp.

Pompy ciepła: zalety i korzyści

Dlaczego warto rozważyć montaż pompy ciepła? Przede wszystkim urządzenie to jest bardzo efektywne pod względem energetycznym, co przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie i chłodzenie budynku. Źródłem energii są tu zasoby odnawialne, które nie powodują zagrożenia dla środowiska. Istnieje możliwość zainstalowania pompy ciepła zapewniającej także podgrzewanie wody użytkowej, bez potrzeby oddzielnego systemu grzewczego. To urządzenie jest bardzo korzystne dla użytkowników pod względem funkcjonalności, ale także oszczędności.

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi związane z zakupem i montażem pomp ciepła w: Ujsołach, Rajczy, Milówce, Węgierskiej Górce, Jeleśni, Radziechowach, Lipowej, Żywcu, Koszarawie, Gilowicach, Łodygowicach, Łękawicy i Ślemieniu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszystkich szczegółów.

Zadbaj o swój dom i wygodę

Myślisz o instalacji pompy w swoim domu?

Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami!

Call Now Button