Przejdź do treści

Komarpol

Daikin

. Czyste powietrze to temat nie tylko medialny, ale też istotnie dotyczący każdego z nas. Jakość powietrza wpływa na nasze codzienne funkcjonowanie – samopoczucie i zdrowie. Rozwiązaniem pozwalającym na stworzenie właściwych warunków jakości powietrza są oczyszczacze powietrza. W Centrum Technik Grzewczych Komarpol w Bielsku-Białej dostępne są nowoczesne urządzenia jednego z liderów branży, zajmującego się udoskonalaniem rozwiązań w tym zakresie od ponad 90-lat – marki Daikin

Zdrowie Twoje i dzieci – redukcja zanieczyszczeń powietrza

Na jakość powietrza zwracamy uwagę szczególnie w okresie jesienno-zimowym, choć pojawiające się w naszych domach i mieszkaniach roztocza, bakterie i wirusy obecne są każdego dnia. Oczyszczacze powietrza redukują zanieczyszczenia, smog, alergeny, wirusy i pleśń, zapewniając czyste powietrze i zdrowe środowisko w pomieszczeniach. Zarówno domach i mieszkaniach, ale też przestrzeniach biurowych, hotelowych czy innych.

Unikalna technologia oczyszczaczy powietrza

W urządzeniach marki Daikin wykorzystane zostały najnowocześniejsze rozwiązania mające na celu dbałość o powietrze, ale też o nasze zdrowie. To m.in. popularnego i skuteczne filtry HEPA wychwytujące znajdujące się w powietrzu drobinki kurzu, cicha praca urządzeń dająca komfort odpoczynku czy pracy, dedykowany filtr pochłaniający zapachy czy jonizacja powietrza.

Dwa rodzaje urządzeń – z nawilżaniem lub bez

Niejednokrotnie istotnym czynnikiem dla naszego samopoczucia i zdrowia jest wilgotność panująca w naszych pomieszczeniach, co znajduje odzwierciedlenie poprzez wiele składowych. Producent przygotował więc dwa możliwe rozwiązania – oczyszczacz powietrza lub oczyszczacz powietrza z nawilżaniem. Każde z urządzeń obsługuje powierzchnię około 41m2.

Nasz komentarz – Jerzy Komar, właściciel Technik Grzewczych Komarpol: – Tlen to nasze podstawowe „paliwo”. Nasza świadomość w tym zakresie stale wzrasta, co rzecz jasna bardzo cieszy. Nie ma nic ważniejszego, niż nasze zdrowie. Poprawa jakości powietrza w naszych domostwach, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, jest więc rozwiązaniem w pełni słusznym. Nowoczesne technologie dają nam dzisiaj spore możliwości.

Call Now Button