Przejdź do treści

Komarpol

Cud się nie wydarzył…

  • przez

Jeszcze wcale nie tak dawno pisaliśmy z pełnym przekonaniem – wątek czystego powietrza DOTYCZY NAS WSZYSTKICH. BEZ WYJĄTKU. Zdania tego nie zmieniamy, ale… dziś temat smogu zwyczajnie przestał być medialny.

Wszyscy pochłonięci jesteśmy – co skądinąd zrozumiałe – kolejnymi doniesieniami związanymi z błyskawicznie rozprzestrzeniającą się pandemią. Wprowadzone zostały przede wszystkim liczne odgórne obostrzenia i regulacje, a akcja „#zostanwdomu” stała się prawdziwym społecznym wyzwaniem. Tym żyjemy, o tym mówimy, to nas też bezpośrednio dotyczy i ma wpływ na nasze funkcjonowanie.

A co z „wałkowanym” wcześniej przez całe miesiące tematem smogu? W medialnych przekazach szukać go na próżno. A zatem zniknął? Otóż odpowiedź na to pytanie jest wyjątkowo prosta – SMOG NIE ZNIKNĄŁ. – O ile mi wiadomo żaden taki ekologiczny cud się nie wydarzył. Nie spodziewałbym się go też w niedalekiej przyszłości – uśmiecha się Jerzy Komar, właściciel Centrum Technik Grzewczych Komarpol w Bielsku-Białej, zagadnięty o wątek stanu otaczającego nas powietrza.

Jak najbardziej przyłączając się do inicjatywy „#zostanwdomu”, zachęcamy w czasie wolnym do pogłębiania wiedzy. Choćby właśnie w zakresie skutecznego przeciwdziałania smogowi i rozwiązań wpływających na poprawę jakości powietrza. Bądźmy szczerzy, a przy tym optymistyczni w swoich przewidywaniach – pandemia przeminie i stanie się to raczej „prędzej, niż później”. Nadejdzie jesień i – jak się domyślamy – niczym bumerang powróci temat smogu. Znów będziemy wszyscy odczuwać NAGLE nieprzyjemny fetor, a środki masowego przekazu ZBOMBARDUJĄ nas wymownymi wskaźnikami, danymi, itp.

Może warto więc teraz pomyśleć o swoim zdrowiu w długofalowej perspektywie? Przyjrzeć się swojemu sposobowi palenia, systemowi grzewczemu, także rachunkom. Może to odpowiedni czas na tele-poradę z fachowym konsultantem? Choćby tylko w celu „zbadania” tematu?  A może wysłanie krótkiego maila z prośbą o doradztwo? Dedykowane, najbardziej efektywne rozwiązania dla danego domostwa nie wymagają wcale długich spotkań, czy konieczności zbędnych podróży. – Umawiamy się z klientem w ramach pełnionych dyżurów na konkretną godzinę telefonicznej „pogawędki”, a jeśli istnieje taka potrzeba przeprowadzamy sprawną wizję lokalną. Z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa – nie może być inaczej w tym wyjątkowym okresie. Zresztą my akurat zawsze o to wyjątkowo dbaliśmy – zauważa Jerzy Komar.

I co może być na ten moment istotne – rozmaite programy pomocowe i popularne dofinansowania zewnętrzne nie zostały „zamrożone” (albo co gorsza „zawirusowane”). Kredyty bez odsetek? Odroczone raty spłaty inwestycji? Rabaty? Wiedza? Wszystkie informacje można zweryfikować z naszymi specjalistami. Czekamy na Ciebie dostępni telefonicznie i mailowo:
☎ 33 816-28-48
☎ 519-178-038
☎ 602-556-536
📧 sprzedaz@komarpol.pl
📧 jerzy.komar@komarpol.pl

PS. Potrzebujesz więcej informacji? Jeśli tak – polub nas na Facebooku i… bądź na bieżąco!
– – – – –
Centrum Technik Grzewczych Komarpol (Al. Gen. Andersa 14 w Bielsku-Białej) zajmuje się realizacją inwestycji proekologicznych i efektywnościowych, zapewniających zwiększenie sprawności wytwarzania ciepła, zmniejszenie strat przesyłania ciepła oraz ograniczenie emisji zanieczyszczeń do atmosfery poniżej dopuszczalnych norm. Firma z niemal 40-letnim doświadczeniem na rynku może poszczycić się już blisko 30 tys. przeprowadzonych wdrożeń grzewczych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Call Now Button