Przejdź do treści

Komarpol

Pompa ciepła – jak zrobić to mądrze?

  • przez

Inwestycja w pompę ciepła to niezaprzeczalnie mądry wybór. Na pytanie: czy pompa ciepła się opłaca? – odpowiadamy zdecydowanie tak! Jak wybrać pompę ciepła? Poznaj wskazówki, które pozwolą ci przeprowadzić inwestycje mądrze.

Pompa ciepła Bielsko-Biała, Żywiec, Cieszyn – gdzie szukać?

– Sprawdzeni dostawcy mający w swoim dorobku montaż wielu pomp ciepła to najlepszy adres – mówi Jerzy Komar, właściciel Centrum Technik Grzewczych Komarpol w Bielsku-Białej. Pompa ciepła Bielsko-Biała? – Komarpol to blisko 40 lat doświadczenia, pierwsze pompy ciepła montowaliśmy już w latach 80-tych. Obecna technologia jest oczywiście rozwinięta jeszcze bardziej, ale pewne zakresy związane z jej doborem nie zmieniły się – tłumaczy nasz szef. W naszym salonie nie tylko sprzedajemy pompy ciepła, ale też przede wszystkim doradzamy w ich wyborze, podpowiadamy rozwiązania techniczne, zajmujemy się modernizacją instalacji grzewczej, CWU oraz montażem pomp ciepła. – Doświadczenie to klucz by uzyskać właściwą odpowiedź na pytanie: pompa ciepła jak dobrać – mówi Jerzy Komar.

Jak szukać pompy ciepła?

Przede wszystkim znajdźmy odpowiedniego wykonawcę dla naszej inwestycji, który na podstawie odpowiednich parametrów dobierze odpowiednio urządzenie. Szukanie samemu, jeśli nie mamy doświadczenie – przy pełnym szacunku do wszystkich osób, nie ma większego sensu – obrazuje właściciel Centrum Technik Grzewczych Komarpol w Bielsku-Białej, montującego pompy ciepła. O jakich aspektach m.in. mowa? – Urządzenie dobierane jest do budynku, położenia geograficznego, wytycznych ze względu na parametry danego domu – nie da zrobić się tego w głowie samemu w sposób w pełni odpowiedni. A przecież każdy z nas chce, by inwestując zrobić to mądrze – tłumaczy Jerzy Komar. Poszukiwania warto rozpocząć więc od wypełnienia specjalnego KONFIGURATORA POMP CIEPŁA -> www.bit.ly/KOMARPOL_POMPY_CIEPLA

Program Moje Ciepło Bielsko-Biała, dofinansowania pompy ciepła Żywiec, Cieszyn

Dofinansowanie do pompy ciepła Bielsko-Biała otrzymać możemy korzystając z dostępnych programów. Zarówno miejskich czy gminnych, jak i ogólnopolskich. Pompa ciepła w programie Czyste Powietrze to wymagania, ale też idące za tym odpowiednie wsparcie. Możemy uzyskać dofinansowanie od 30% do 60% wartości kosztów kwalifikowanych, co zależne jest od osiąganego dochodu. – Nasi specjaliści zajmują się dokładnymi wyliczeniami i wsparciem w tym zakresie – przybliża Jerzy Komar. W ramach Program Moje Ciepło Bielsko-Biała – każdy mieszkaniec uzyskać może dofinansowanie w kwocie od 7 do 21 tysięcy złotych. – To kolejna z możliwości, dedykowana w tym przypadku dla budynków dopiero budowanych – obrazuje Jerzy Komar. Na pompę ciepła uzyskać możemy także specjalny kredyt bezpośrednio w Komarpolu. – To bardzo korzystne rozwiązanie, dedykowane właśnie inwestycji w pompę ciepła. Szczegóły poznać można kontaktując się bezpośrednio z nami – zaprasza szef Komarpolu.

POMPY CIEPŁA BIELSKO-BIAŁA:
tel.:  602-556-536
e-mail: jerzy.komar@komarpol.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Call Now Button